Cтатті

 • Щоб взимку було тепло

  Як говорить народне прислів’я – готуй сани влітку. Але не тільки про сани потрібно подбати влітку. Влітку також варто подбати про поповнення запасів дров, щоб обігріти своє помешкання взимку.

 • УНІКАЛЬНИЙ ГЕНЕТИЧНИЙ АРХІВ

           Як все велике починається з малого, так і усі високі та могутні дерева наших лісів виросли з маленьких насінинок. І саме від того, яким буде насіння, залежить яким буде і деревостан вирощений з нього.

 • Крилате золото

             Ми вже неодноразово розповідали про наш комплекс для вилучення з шишок сосни насіння і тепер хотілося б більш детально зупинитися на результатах, які вдалося досягти у цьому напрямку господарської діяльності.

 • До Всеукраїнського тижня права

       Щороку у грудні місяці в Україні проводиться всеукраїнський тиждень права. Цей місяць вибрано не випадково. Саме 10 грудня 1948 року резолюцією 217 А ( III ) Генеральної Асамблеї ООН була прийнята і проголошена Загальна декларація прав людини.

 • Лісова сертифікація

   Лісова сертифікація -це інструмент для забезпечення ефективного і якостого лісоуправління.    Ліси в нашому житті виконують важливі природоохоронні, захисні, рекреаційні і інші  функції та забезпечують потреби суспільства в деревині.

 • Посадкова кампанія 2019

  На зміну зимовим морозам, до нас прийшло довгоочікуване весняне тепло. Весна, обережно крокуючи ще донедавна засніженими  просторами, пробуджує природу, вдихаючи нове життя у все навкруги.

 • Екскурсія до лісу

  Ліс має велике значення  в житті людини. Це неоціненне народне багатство, надійний бар’єр на шляху руйнівних природних явищ, домівка для числених лісових мешканців, місце відпочинку людей.

 • Ліс очима дітей

  2 жовтня поточного року відбулась приємна подія нагородження переможців конкурсу малюнка на лісівничу тематику, який проводився напередодні дня працівника лісового господарства. В конкурсі взяли участь 97 учасників, це учні місцевої ЗОШ 1-3 ступенів ім. Ніни Сосніної.

 • Чому всихають соснові ліси?

  Останнім часом у лісах України склалась надзвичайна ситуація, викликана всиханням соснових деревостанів на великих площах. Причиною цьому є верхівковий короїд (Ips acuminatus Gull), який належить до родини жорсткокрилих або жуків.

 • УСЕ ПОЧИНАЄТЬСЯ ІЗ НАСІНИНКИ

  Так зазвичай розпочи­нає розмову відмінник лісового господарства України директор Тете­рівського держлісгоспу Дмитро Гоцуляк, коли йдеться про його роботу і тих, хто працює поруч. І це підтверджено жит­тям.

Сторінки